راهنمای اخذ گواهی پایان دوره:

دوستان عزیز در مرحله‌ی اول حتما به فکر افزایش آگاهی خود و ارائه مقاله باشید سپس به فکر مدارک. چرا که مدارک بدون آگاهی در هیچ کجای دنیا برای شما کارساز نخواهد بود. حال در کنار این بحث زمینه‌ای برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید یک گواهی بعد از پایان دوره دریافت کنید. بعد از پایان دوره برای کسانی که درخواست صدور مدرک دارند؛  از طرف کمپ بیوانفورماتیک  و با هزینه 90 هزارتومان گواهی شرکت در دوره صادر خواهد شد.

بعد از پایان دوره برای ثبت درخواست صدور مدرک‌تان لطفا به پشتیبانی ادمین (تلگرام، واتساپ یا اینستاگرام) پیام دهید

توجه کنید که در گذشته بسیاری از دانشجویان ما از این مدارک در پروسه اپلای و ارائه به سفارت استفاده کرده‌اند، برای مشاهده این موارد لطفا به هایلایت “مدارک” از اینستاگرام کمپ بیوانفورماتیک مراجعه کنید.

توجه کنید که مدارک کمپ بیوانفورماتیک:

  • دارای هولوگرام
  • و مهر برجسته است
  • به زبان انگلیسی بوده و نیاز به ترجمه ندارد
  • در سایت مدارک کمپ بیوانفورماتیک ثبت میشود، که شما میتوانید در هرکجای دنیا مدارک خودتان را به شکل آنلاین استعلام بگیرید.

**********************************************


دریافت توصیه‌نامه

توجه کنید که بعد از دریافت مدرک، شما امکان دریافت توصیه‌نامه برای ارائه به دانشگاه و سفارت مدنظرتان را خواهید داشت. شرایط دریافت توصیه‌نامه بدین شکل است که حتما مدرک دوره را اخذ کرده باشید و حداقل 1 ماه از دوره شما گذشته باشد.

روال توصیه نامه ذکر شده بدین شکل است که شما ایمیل گروه ما را در فرم اپلای مرکز آموزشی مقصد وارد میکنید و ما از طریق ایمیل توصیه‌نامه را (رایگان) برایتان پر میکنیم. اگر درخواست توصیه نامه کاغذی نیز داشته باشید این نوع توصیه نامه با هزینه 110 هزار تومان برایتان نگارش شده و با هولوگرام و مهر کمپ بیوانفورماتیک خدمتتان ارسال میشود.