BioinfCamp

درباره ما بیشتر بدانید!

کمپ بیوانفورماتیک نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌ بیوانفورماتیک تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا بتواند در گسترش علم بیوانفورماتیک قدم بردارد. در همین راستا کمپ بیوانفورماتیک تاکنون بیش از هزاران نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است. همچنین این کمپ با انجام پروژه‌‌های بیوانفورماتیکی‌ در قالب “تیم پروژه کمپ بیوانفورماتیک” در تلاش است تا در پیشرفت پروژه‌های بیوانفورماتیکی کشور سهیم باشد.

مراحل آغاز به کار و رشد

در مهر 1397 کمپ بیوانفورماتیک در دانشکده فنی دانشگاه تهران فعالیت خود را شروع کرد.

کمپ بیوانفورماتیک در ابتدای فعالیت خود صرفا در حوزه‌ی آموزش کامپیوتر و هوش مصنوعی فعال بود

با تجربه‌ای که تیم ما در این مدت کسب کرد و بعد از گذشت یک سال از فعالیت کمپ در حوزه‌ی کامپیوتری، به شکل تخصصی فعالیت بیوانفورماتیکی کمپ آغاز شد.

بعد از گذشت 2 سال، کمپ بیوانفورماتیک با جذب بیش از ده‌ها نفر پژوهشگر, شروع فعالیت “تیم پروژه‌ی کمپ بیوانفورماتیک” را استارت زد تا این تیم پذیرای پروژه‌های محاسباتی، هوش مصنوعی و بیوانفورماتیکی شما باشد.

در سال 1400 کمپ بیوانفورماتیک برای اولین بار تیم اپلای خود را تاسیس کرد. این تیم به شکل اختصاصی و تخصصی در حوزه اپلای و پذیرش تحصیلی به شما مشاوره میدهد.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های کمپ بیوانفورماتیک
این وب‌سایت به استناد نمادهای زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران است.
عضویت کمپ بیوانفورماتیک در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران نماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیک logo-samandehi نماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیک مجور مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی