BioinfCamp

درباره ما بیشتر بدانید!

کمپ بیوانفورماتیک نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌ بیوانفورماتیک تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا بتواند در گسترش علم بیوانفورماتیک قدم بردارد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. در همین راستا کمپ بیوانفورماتیک تاکنون بیش از صدها نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است. همچنین این کمپ با انجام پروژه‌‌های بیوانفورماتیکی‌ در تلاش است تا تحقیقات پژوهشی فرهیختگان کشور به خوبی پیش برده شود.

مراحل آغاز به کار و رشد

در مهر 1397 کمپ بیوانفورماتیک در دانشکده فنی دانشگاه تهران فعالیت خود را شروع کرد.

کمپ بیوانفورماتیک در ابتدای فعالیت خود صرفا در حوزه‌ی آموزش کامپیوتر و هوش مصنوعی فعال بود

با تجربه‌ای که تیم ما در این مدت کسب کرد و بعد از گذشت یک سال از فعالیت کمپ در حوزه‌ی کامپیوتری، به شکل تخصصی فعالیت بیوانفورماتیکی کمپ آغاز شد.

بعد از 2 سال کمپ بیوانفورماتیک با جذب بیش از 30 نفر پژوهشگر حوزه‌ی بیوانفورماتیک و کامپیوتر, پذیرای پروژه‌های محاسباتی، هوش مصنوعی و بیوانفورماتیکی شما دوستان عزیز است.

در سال 1400 کمپ بیوانفورماتیک برای اولین بار تیم اپلای خودش را تاسیس کرد. این تیم به شکل اختصاصی در حوزه اپلای و پذیرش تحصیلی به شما کمک میکنه.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های کمپ بیوانفورماتیک
این وب‌سایت به استناد نمادهای زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران است.
عضویت کمپ بیوانفورماتیک در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران نماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیک نماد ساماندهی کمپ بیوانفورماتیک نماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیک مجور مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی