BioinfCamp

درباره ما بیشتر بدانید!

کمپ بیوانفورماتیک نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌ بیوانفورماتیک تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا بتواند در گسترش علم بیوانفورماتیک قدم بردارد. در همین راستا کمپ بیوانفورماتیک تاکنون بیش از هزاران نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است. همچنین این کمپ با انجام پروژه‌‌های بیوانفورماتیکی‌ در قالب “تیم پروژه کمپ بیوانفورماتیک” در تلاش است تا در پیشرفت پروژه‌های بیوانفورماتیکی کشور سهیم باشد.

مراحل آغاز به کار و رشد

شروع به فعالیت - 1397

در ابتدای فعالیت، تمرکز ما صرفا معطوف به حوزه برنامه‌نویسی، هوش مصنوعی و در حالت کلی علوم محاسباتی بود.

بیوانفورماتیک - 1398

بعد از گذشت 1 سال، بخش بیوانفورماتیکی استارتاپ ما در کنار علوم محاسباتی، به شکل رسمی استارت خورد.

تیم پروژه - 1399

بعد از قوت گرفتن فعالیت گروه و انجام چندین پروژه در این زمینه، تیم پروژه، با جذب بیش از ده‌ها پژوهشگر به شکل رسمی‌تر فعالیت خودش رو اعلام کرد.

تیم ترجمه و اپلای - 1400

با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از دانشجویان کمپ بیوانفورماتیک درگیر اپلای تحصیلی بودند، در این سال دپارتمان ترجمه و اپلای را راه‌اندازی کردیم تا بتوانیم در پروسه اپلای تحصیلی به دانشجویان گرانقدر ارائه خدمات کنیم.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های کمپ بیوانفورماتیک
این وب‌سایت به استناد نمادهای زیر، دارای مجوز رسمی از کلیه مراجع مربوطه در جمهوری اسلامی ایران است.
عضویت کمپ بیوانفورماتیک در انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهراننماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیکlogo-samandehiنماد اعتماد کمپ بیوانفورماتیکمجور مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی